Vstupy na podujatia a showsHavana je ako stvorená na zábavu. Tradičné Mambo, Salsa či Son sú len zlomkom toho čo počas predstavení zažijete. Horúca krv a prirodzený talent cirkuluje Kubáncom v žilách už od narodenia. Vyberte si z najpopulárnejších podujatí, ktoré sme pre vás vybrali. V cene niektorých podujatí ponúkame komplet servis, vstup, privátny transfer a asistenta.

Legendy z Guajirita

Najlepšia možnosť vychutnať si hudbu znalcov tradičného rytmu Son v prítomnosti špičkových hudobníkov slávneho zoskupenia Buena Vista Social Club. Vyskúšajte si klasickú Kubu v interaktívnej show, ktorá sa koná v prijemnom prostredí s úžasnou atmosférou.

Termíny: Denne
Začiatok: Vyzdvihnutie klientov o 20:45. Samotná show o 21:30

Trvanie: Cca. 1,5 hod

Cena na osobu/ v skupine:

1 osoby: 89,- EUR               

2 osôb: 59,- EUR      

3 osôb: 49,- EUR                

4 osôb: 49,- EUR

*V prípade väčšej skupiny nás kontaktujte

Cena zahŕňa: Vstup na show, privátny obojsmerný transfer, kokteil

Dress code: Casual (páni dlhé nohavice a uzavretá obuv)

Sedenie: Radi by sme upozornili, že konkrétny výber miesta na sedenie je určovaný výhradne samotným organizátorom podujatia.

Zmeny v programe: Daný program je závislý od viacerých externých faktorov. V prípade nedostupnosti podujatia vám Caribbeans ponúkne plnohodnotnú alternatívu.

Tropicana

Vychutnajte si nostalgický večer plný kubánskych rytmov hudby a tanca. Cez Cha-Cha-Cha do Mambo od Sonu po Salsu a Rumbu. Viac ako 100 umelcov, tanečníkov a hudobníkov, vrátane veľkého živého orchestra v štýle 1950 vás pobaví v krásnej záhradnej atmosfére s veľkým otvoreným javiskom. Tropicana vznikla v roku 1939. Jeden z najznámejších kabaretov na svete, kde vystupovali hviezdy ako Nat King Cole, Josephine Baker a Frank Sinatra dodnes baví tisíce návštevníkov svojou originalitou a autentickosťou. Show, ktorú treba zažiť.

Termíny: Denne
Začiatok: Vyzdvihnutie klientov o 20:45. Samotná show o 21:30

Trvanie: Cca. 2 hod
Dress code: Casual (páni dlhé nohavice a uzavretá obuv)

Cena na osobu/v skupine/základná kategória sedenia: 

1 osoby: 159,- EUR* 

2 osôb:   129,- EUR*

3 osôb:   119,- EUR*

4 osôb:   119,- EUR*

*Príplatok za strednú kategóriu sedenia 10,- EUR/osoba a najlepšiu kategóriu sedenia 20,- EUR/osoba

V prípade väčšej skupiny nás kontaktujte.

Cena zahŕňa: Show, 1⁄4 fľaše rumu Anejo, 1 nealko, 1 pohár sektu, privátny obojsmerný transfer

Popis jednotlivých kategórii: Tropicana ponúka tri kategórie sedenia podľa vzdialenosti od pódia. Najlepšia kategória ponúka sedenie najbližšie k pódiu a po jeho obvode. Stredná kategória sa nachádza v centrálnej časti diania. Základná kategória sedenia sa nachádza po vonkajšom obvode spomenutých dvoch kategórii. Všetky tri kategórie sú kvalitné sedenia. Ak si však chcete vychutnať show na plno, odporúčame zvoliť najlepšiu, pripadne strednú kategóriu sedenia. Radi by sme upozornili, že konkrétny výber miesta kde si klient v rámci danej kategórie sadne, je určovaný výhradne samotným organizátorom podujatia.

Zmeny v programe: Dané podujatie je závislé od viacerých externých faktorov. V prípade nedostupnosti podujatia vám Caribbeans ponúkne plnohodnotnú alternatívu.

Všeobecná informácia: V prípade nepriaznivého počasia sa Tropicana koná v uzavretom prostredí s príjemnou atmosférou. V dátumoch od 23.12 do 30.12 a na Nový rok sa cena podujatia bežne zvyšuje. V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu nás prosím kontaktujte.

Kabaret Parisien

Večer venovaný známej show Cubano Cubano, ktorá je charakteristickou zmesou Indoamerickej, Španielskej a Africkej kultúry. Práve vďaka ním sa stvorila Kubánska kultúra. Vychutnajte si nostalgický večer plný rytmov hudby a tanca. Cez tanečný príbeh sa prenesiete do minulosti, kedy sa ta práva Kubánska kultúra začala formovať. Podujatie situované v prijemnej atmosfére uzavretého kabaretu v štýle 50. rokoch. Show, ktorú treba zažiť.

Termíny: Denne
Začiatok: o 22:00

Trvanie: Cca. 2 hod
Dress code: Casual (páni dlhé nohavice a uzavretá obuv)

Cena na osobu: 49,- EUR

Cena zahŕňa: vstup na Show, Mojito

*Radi by sme upozornili, že konkrétny výber miesta na sedenie je určovaný výhradne samotným organizátorom podujatia.

Zmeny v programe: V prípade nedostupnosti podujatia vám Caribbeans ponúkne plnohodnotnú alternatívu.Nenašli ste to čo hľadáte? Naša ponuka podujatí je bohatá, kontaktujte nás a radi vám ponúkneme iný program. Ak máte záujem, zabezpečíme vám aj privátny transfer a asistenta. Potrebujete poradiť s podujatím? Sme tu pre vás.

Všetky polia označené * sú povinné a musia byť vyplnené.