Ubytovanie po celom ostroveUbytovanie momentálne ponúkame pre destináciu Kuba. Na ostrove existuje možnosť ubytovania sa v hoteloch rôznych kategórii, alebo v súkromných zariadeniach. Pre viac informácii o možnosti kliknite na danú kategóriu a zistite, ktoré je pre vás to najvhodnejšie.

back side img

Casas Particulares

Ponuka takéhoto typu ubytovania neustále rastie, od luxusných víl až po ubytovania základnej kvality. Veľa celosvetových rezervačných portálov má v ponuke veľký výber ubytovania avšak ich hodnotenie je limitované len na hodnotení podľa fotiek a recenzii cestovateľov. My v Caribbeans vieme, že rozdiel v kvalite jednotlivých „casas particulares“ je príliš veľký. A preto všetky, ktoré v Caribbeans ponúkame našim klientom sú nami osobne skontrolované tak, aby spĺňali minimálne požiadavky stredne náročného klienta. Na Kube spolupracujeme s viac ako 500 casas particulares a vytvorili sme pre klientov našu vlastnú kategorizáciu jednotlivých zariadení.

viac info
front side img

Casas Particulares

Názov „Casa Particular“ sa používa pre opis súkromného ubytovania typu guestroom alebo apartmán. Vyberte si z našej ponuky vyše 500 casas po celom ostrove.
back side img

Hotely

Odhliadnuc od vyššej ceny, ubytovanie v hoteli má vždy svoje výhody. Čistota, bezpečnosť a množstvo služieb navyše robí hotely preferovaným výberom pre veľa klientov. Nesmie chýbať terasa s nádherným výhľadom na mesto a bazénom, kde si vychutnáte svoje osviežujúce Mojito. S každým hotelom máme uzatvorenú zmluvu a vďaka tomu vám vieme poskytnúť výhodnú cenovú ponuku. Stačí nás kontaktovať s vašou požiadavkou.

viac info
front side img

Hotely

Caribbeans spolupracuje so všetkými hotelmi na Kube a vytvorilo pre vás vlastné hodnotenia. Dovoľte, aby sme vám ponúkli malý výber nami odporúčaných hotelov po celom ostrove.

Luxury

Casas Particulares

Vždy sa rozhodujete pre to najlepšie? Radšej zostávate v kompletnom dome / apartmáne s niekoľkými spálňami a každý s vlastnou kúpeľňou. Samozrejme, nesmie chýbať vlastná obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. Samozrejmosťou je slnečná terasa a útulný chill-out priestor. Väčšinou bude k dispozícii aj bazén a / alebo záhrada. Vaša dovolenka je najcennejšie obdobie roka. Dajte nám vedieť vaše špeciálne priania a urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme pre vaše ubytovanie navrhli najlepšie objekty z nášho portfólia. Záleží na ponuke nehnuteľnosti, cena sa pohybuje od 600 EUR až do 3.000 EUR na noc (cena za celú nehnuteľnosť s raňajkami)

Select

Casas Particulares

Niekedy existujú unikátne domy ponúkajúce štandard, ktorý nemožno kategorizovať ani opísať, pretože je odlišný vďaka svojej architektúre, kvalite služieb a / alebo polohe s jedinečnou atmosférou. To sú ubytovania, ktoré ponúkame v našej kategórii select. Upper komfort s atraktívnymi, modernými zariadeniami a individuálnym dotykom, ktorý ponúka 1-2 izby s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou, terasou alebo záhradou. Všetky domy v tejto kategórii zahŕňajú chutné raňajky, obed a / alebo večere, pripravené kubánskou hostiteľskou rodinou na vyžiadanie (za príplatok). Poloha je dobrá, ale má len sekundárny význam. Naopak, kvalita služieb je oveľa vyššia ako v iných kategóriách a kubánska hostiteľská rodina sa veľmi angažuje a hovorí anglicky. Pri návšteve takýchto domov je vidieť, že majiteľ pravdepodobne žil v zahraničí a tak vie poskytovať služby na vysokej úrovni. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia na WIFI (za príplatok)

Komfort

Casas Particulares

Útulné domy sa vyznačujú moderným zariadením a obytnými priestormi, ktoré sú priestrannejšie, zvyčajne ponúkajú 2-3 izby s dvoma lôžkami. Ponúkajú pohodlný štandard, vlastnú kúpeľňu a modernú klimatizáciu, V takýchto domoch je často krát terasa alebo patio s prijemným posedením. K dispozícii sú lahodné raňajky a na požiadanie pripravuje kubánska hostiteľská rodina typickú kubánsku večeru (za príplatok). Väčšina týchto domov sa nachádza v blízkosti centra mesta alebo iných turistických atrakcií prípadne v panoramatickej polohe. Vo všeobecnosti sú k dispozícii parkovacie miesta. Hostiteľské rodiny majú skúsenosti s obsluhovaním klientov, a tak ponúkajú vyššiu kvalitu služieb a hovoria po anglicky. Možnosť WIFI pripojenia na internet je v týchto domoch bežná (za príplatok). Kategória komfort je v nami ponúkaných zájazdoch braná ako základ. V prípade záujmu je možné zmeniť kategóriu na vyšší štandard. 

Standard

Casas Particulares

Charakteristické dobrou polohou a čistým interiérom. Vhodné pre nenáročných klientov, ktorí potrebujú k vybaveniu iba vlastnú kúpeľňu a čistú posteľ a klimatizáciu. Pre väčšinu štandardných izieb platí, že sú vybavené klasickou queen-size posteľou (1,40 – 1,60m) prípadne prístelkou. Obývacia izba je často krát zdieľaná s hostiteľmi a poskytuje tak možnosť kontaktu s kubánskou rodinou. Bežnou službou je podávanie raňajok, ktoré sú chutné a variabilita jedla je dostatočná pre nenáročného klienta. Domáci ponúkajú ubytovaným hosťom často krát služby za príplatok ako je večera a pod. Tak isto ponúkajú možnosť parkovania áut a väčšina z domácich hovorí aspoň základnou angličtinou. Možné nevýhody môžu byť spojené s hlukom z ulice, prípadne limitovaným výhľadom alebo chýbajúcou možnosťou pripojenia sa na WIFI.

Gran hotel Manzana Kempinski 5*

Hotely

Luxusný hotel v srdci Havany s nádherným panoramatickým výhľadom z terasy priamo na Národne divadlo Alicia Alonso a famózne Capitolio. Hotel s veľmi strategickou polohou je vhodný pre náročného klienta. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie zdarma, cigar lounge a viacero reštaurácii.

Hotel SO Paseo del Prado 5*

Najnovší luxusný hotel značky Accor sa nachádza priamo na svetoznámom Malecone a ponuka najkrajší panoramatický výhľad na Havansky záliv a historickú pevnosť el Morro. Hotel je vhodný pre stredne náročného klienta aj väčšie skupiny. Samozrejmosťou je WIFI pripojenie zdarma, cigar lounge, čokoládovňa a viacero reštaurácii a barov.

Iberostar Grand Packard 5*

Hotely

Bývalý hotel Biscuit otvorený v roku 1911 sa prebúdza do novej éry luxusu. Výborná poloha ho predurčuje na jeden z najstrategickejších hotelov v Havane. Nenechajte si ujsť krásny výhľad na Havanský záliv a maják na pevnosti El Morro. Otvárací ceremoniál bol len nedávno. Priamo v srdci Havany tak svoje brány otvoril nový luxusný hotel vhodný pre náročného klienta prípadne väčšie skupiny.

Iberostar Parque Central 5*

Hotely

Len pár metrov od hotela Kempinski sa nachádza dobre známy hotel s veľmi výhodnou polohou. Hotel, ktorý je rozdelený na dve budovy ponúka možnosť ubytovania v modernej časti, tak ako aj v koloniálnej časti. Samozrejmosťou je terasa s bazénom a širokým výhľadom na Centrálny park a Capitolio. Hotel má v ponuke dve cenové línie podľa typu ubytovania v modernej alebo koloniálnej časti. Vhodný pre náročného klienta, služobné cesty a pod.

Royalton Hicacos Varadero Resort & Spa 5*

Hotely

Náš klenot na pláži na Varadere. Krásny luxusný hotel, vhodný najmä pre náročného klienta, ktorý uprednostní hotel nemasového charakteru. Hotel s nádhernou plážou a výborným servisom sa líši od ostatných hotelov najmä architektúrou pripomínajúcou Bahamské domčeky. Jedná sa o hotel pre klientelu nad 18 rokov a nachádza sa v strednej časti polostrova Hicacos. Royalton patrí ku značke Blue Diamond Hotels, ktorá má v ponuke ďalší hotel v oblasti Cayo Santa Maria s názvom Royalton Cayo Santa Maria. Odporúčame oba hotely ako jedny z najlepších hotelov s all inclusive servisom na Kube.

Melia Buenavista 5*

Hotely

Situovaný na ostrove Santa Maria, tento privilegovaný hotel pre dospelých 18+ patrí k jedným z najromantickejších hotelov, vhodný najmä na medové týždne alebo romantický pobyt na uzavretých plážach. Rezort s all inclusive servisom ponúka vyše 100 štýlových apartmánov. Ostrov Santa Maria patrí k známym turistickým destináciám, vzdialený od Havany 5 hodinovou cestou autom. Ubytovanie v danom rezorte zahŕňa možnosť navštíviť a využiť reštaurácie ostatných hotelov značky Melia na ostrove. K tomu je vám k dispozícii transport grátis.

Paradisus Los Cayos 5*

Hotely

Novootvorený hotel na ostrove Santa Maria. Tento luxusný hotel patrí k najkrajším hotelom z triedy eco rezorty. Vďaka rozdeleniu na 3 časti je vhodný́ pre rodiny s deťmi, mladých ľudí ale aj náročných klientov, ktorí si potrpia na privilegované služby v časti Royal Service.  Ostrov Santa Maria patrí k známym turistickým destináciám, vzdialeným od Havany 5 hodinovou cestou autom. Ubytovanie v danom rezorte je rozdelené na štandardnú časť, časť Reserve (detská reštaurácia, ihrisko, babysitting, smothies bar) a časť Royal Service s prémiovými službami (major dom, prémiový bar, špecializované reštaurácie). Mladí ľudia tiež ocenia Sky Bar, Jazz Bar alebo Red Lounge, ktoré sú otvorené dlho do noci. Nesmie chýbať krásna pláž a množstvo aktivít. 

Pullman Cayo Coco 5*

Hotely

Luxusný rezort v srdci ekologického parku ostrova Cayo Coco. Hotel s vyše 500 luxusnými izbami a sekciou Pullman pre dospelých, ktorá ponuka apartmány a súkromnú Golden Villa. Vhodné pre všetkých, ktorí majú radi kvalitný hotel a nádhernú pláž.  Cayo Coco patrí do súostrovia Jardines Del Rey, ktoré zahŕňa viac ako 2500 ostrovov, známe svojimi bielymi pieskovými plážami, pokojnou a krištáľovo čistou vodou a prírodným prostredím. Kvalitný servis a množstvo aktivít v hoteli Pullman vám určite spríjemni váš pobyt.

Potrebujete poradiť s hotelom, ktorý ste si rezervovali?

Toto je len malý výber nami hodnotených hotelov, s ktorými máme dobré skúsenosti. Veľmi radi pre vás ohodnotíme akýkoľvek iný hotel nad ktorým uvažujete. Poznáme osobne všetky hotely na ostrove Kuba, od ekonomických až po tie najluxusnejšie a preto neváhajte a kontaktujte nás. Do detailov vám popíšeme pozitíva a negatíva vami vybraného hotela, prípadne vám odporučíme alternatívu podľa vášho rozpočtu. Nezabúdajte, že úroveň služieb a kvality hotelov na Kube nezodpovedá európskym štandardom. Bola by škoda pokaziť si dovolenku zlým výberom ubytovania.

Všetky polia označené * sú povinné a musia byť vyplnené.