Car rental servisKeď milujete pocit slobody a rozhodovania sa v momente zájazdu, zvážte možnosť rezervácie auta cez Caribbeans. Tento servis momentálne poskytujeme pre krajinu Kuba. Krajina je ako stvorená na objavovanie autom. Požičanie auta je vhodné pre jednotlivcov, či menšie skupiny. Máme dlhodobé skúsenosti so štátnymi auto požičovňami na Kube a vieme, že úroveň služieb poskytovaných týmito spoločnosťami je neporovnateľne nižšia od európskych štandardov. V prípade záujmu vám poskytneme asistenta (PREMIUM), ktorý sa postará o celý proces a do detailov vám vysvetlí ako to s autami funguje tak, aby ste predišli akýmkoľvek problémom. Pokazené auto, defekt či chýbajúca online rezervácia sú len zlomkom toho, čo sa vám pri vyzdvihnutí vášho auta môže stáť. S nami sa však týmto problémom vyhnete a o všetko sa postaráme my osobne. S požičovňami áut máme dlhodobé skúsenosti a know how. Či už zvolíte ekonomickú triedu auta, alebo vyšší štandard, sme tu pre vás aby sme vám poskytli čo najlepší servis. Potrebujete auto? Žiaden problém, napíšte nám…

Kategórie áut

Hyundai Santa Fe alebo podobné

front side img

Kategória Suv

Maxus G10 7 miestne alebo podobné

front side img

Kategória Van

Mercedez E200 alebo podobné

front side img

Kategória Luxus

Mercedez C200 alebo podobné

front side img

Kategória Premium Plus

Hyundai Sonata alebo podobné

front side img

Kategória Premium

Renault Talisman alebo podobné

front side img

Kategória Vyšší Štandard

MG 6 alebo podobné

front side img

Kategória Štandard

Peugeot 2008 A alebo podobné

front side img

Kategória 6 Crossover

Suzuki Jimmy M alebo podobné

front side img

Kategória 5 4x4

Peugeot 301 A alebo podobné

front side img

Kategória 4 Medium

Emgrand 718 M alebo podobné

front side img

Kategória 3 Medium

Peugeot 208 A alebo podobné

front side img

Kategória 2 Economic

Geely CK M alebo podobné

front side img

Kategória 1 Economic

Balíčky asistencie
back side img

premium

Spoločne s vami skontroluje stav vozidla a uistí sa, že pri podpise zmluvy nedošlo zo strany požičovne k žiadnej chybe. Vysvetlí vám aké sú zásady bezpečnosti na cestách a zodpovie na vaše otázky. Služba PREMIUM je vzhľadom na nízky štandard poskytovaných služieb štátnymi požičovňami veľmi využívanou službou. Ak sa chcete vyhnúť možným problémom, využite službu asistenta. V cene služby je osobný asistent pri vyzdvihnutí auta ktorý vás osobne vyzdvihne na ubytovaní a zavedie do autopožičovne.

CENA: 47,- EUR

front side img

Premium

Využite službu PREMIUM pri vyzdvihnutí vášho auta. Osobný asistent vás vyzdvihne z hotela a zavedie na miesto odovzdania auta.
back side img

Premium +

Stačí si zakúpiť PREMIUM PLUS a získate doživotnú licenciu na mapy vašej navštívenej destinácie. Bezproblémové šoférovanie aj v tých najodľahlejších končinách ostrova. Caribbeans pri svojich cestách využíva výhradne navigáciu SYGIC.  CENA: 65,- EUR

front side img

Premium +

Navyše od služby PREMIUM získajte najlepšiu offline navigáciu na svete od spoločnosti SYGIC s najaktuálnejšími mapami regiónu.
Aby sme vám pomohli s plánovaním vašej cesty, vytvorili sme pre vás mapu s časovými intervalmi medzi jednotlivými mestami.

Všetky polia označené * sú povinné a musia byť vyplnené.